با توجه به مبحث مهم ایمنی در واحد های صنعتی و با توجه به اینکه دیگ های بخار و انواع بویلر ها در جهان جزء پرخطر ترین وسایل و تجهیزات صنعتی از نظر ایمنی شناخته شده اند لذا اهمیت توجه به رعایت اصول و الزامات ایمنی و همچنین رعایت اصول استاندارد در حین ساخت و حین بهره برداری از دیگها دو چندان بوده و حوادث و اتفاقات ناگواری که سالها در کشور به وقوع پیوسته دلیل این مدعا می باشد .

لذا این شرکت با توجه به اهمیت بسیار بالای ایمنی در این صنعت عمده فعالیت خود را در راستای کلیه خدمات مربوط به این حوزه و فعالیت های موتورخانه ای و تجهیزات تاسیساتی بخصوص انواع دیگ های بخار اعم از بازرسی و اجرا قرار داده است تا به اندازه خود در راستای خدمات رسانی در این حوزه و کاهش خطرات موجود در این حوزه صنعتی نقش داشته باشد .

شرکت کنکاش صنعت ایمن از ابتدای سال 1392در جهت ارائه کلیه خدمات فنی پیرامون تاسیسات و تجهیزات تاسیساتی بخصوص دیگ های بخار و مخازن در زمینه خدمات اجرایی و تعمیراتی و همچنین نظارت و تست های ایمنی شروع به فعالیت جدی نمود . کلیه نیروهای این شرکت در زمینه نظارت و بازرسی و همچنین اجرا از افراد با سابقه در صنایع مختلف بخصوص صنایع تجهیزات صنعتی می باشند .

عمده فعالیت این شرکت همانطور که اشاره شد در قالب دو بخش مجزا تقسیم بندی میگرد

فعالیت های بازرسی و نظارت و تست های ایمنی که شامل :

تست و بازرسی انواع بویلرها, و همچنین تست های ایمنی مربوط به ارت , آسانسور , جرثقیل و .. با مجوز های مربوطه از طرف اداره کار میباشد . نیروهای بخش نظارت و تست بخصوص نیروهای بخش تست های دیگ بخار, از جمله نیروهای کار آزموده در حوزه صنعت مربوطه میباشد که علاوه بر مجوز از طرف اداره کار سابقه بازرسی با سازمان استاندارد در حوزه ساخت تجهیزات صنعتی و بویلر ها و همچنین سابقه همکاری با بسیاری از سازنده های دیگ های بخار در زمینه صدور استاندارد ساخت را نیز دارد

فعالیت های اجرایی و تعمیراتی و خدمات تاسیساتی و موتورخانه ای نیز شامل :

کلیه تعمیرات اساسی دیگ های بخار و تجهیزات تاسیساتی مربوطه کلیه خدمات برق مشعل و تجهیزات ایمنی انواع دیگ ها , نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات و ساخت و اجرای موتورخانه و همچنین تامین قطعات و تجهیزات میباشد .
این شرکت در حوزه کارها و خدمات اجرایی دیگ های بخار و موتورخانه از بیش از 3 اکیپ کامل نیرو در تمامی حوزه های خدماتی بهره میبرد که این نیروها در زمینه ساخت تجهیزات و خدامت پس از فروش با شرکت های معتبر و بزرگی چون گرماگستر توسعه صنایع بخار و بسیاری از کارخانه های معتبر در ایین زمینه سابقه همکاری داشته اند و از بهترین نیروهای اجرایی بخصوص در زمینه دیگ های بخار میباشند

یکی از مزیت های مهم و امتیازات این شرکت که آن را متمایز کرده است این است که ارتباط تنگاتنگی با بسیاری از مطرح ترین سازنده های دیگ های بخار و تجهیزات صنعتی که در جهت استاندارد فعالیت دارند داشته و این باعث می شود شرکت در انواع خدمات رسانی در این حوزه اختیار کامل و دست کاملا باز داشته که از جمله میتوان به مشاوره در تامین تجهیزات و لوازم مربوطه و مذاکره با سازندگان مختلف در جهت تامین تجهیزات مختلف و تامین متعلقات همچنین مشاوره در زمینه انواع خرید و ساخت و اجرای کامل تاسیسات بصورت کامل اشاره کرد .

از دیگر فعالیتهای این شرکت در زمینه آزمونهای غیر مخرب انواع جوشها و قطعات صنعتی و مشاوره در این زمینه میباشد که با توجه به تجربیات مختلف و استفاده از نیروهای کارامد در این بخش و با توجه به انجام خدمات مختلف NDT برای شرکتها و سازمانهای مختلف تا کنون و با ارائه قیمتهای رقابتی در این حوزه نیز آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف میباشد .

TOP